ucz się

Warsztaty

Światło Studyjne

Podczas warsztatów ze światła studyjnego poruszymy kwestie związane ze światłem błyskowym, poznacie różnicę w modyfikatorach i nabędziecie umiejętności potrzebne do swobodnego fotografowania w studio. 

Warsztaty trwają do 5h, podczas których poznacie 4 proste, ale efektowne setupy oświetleniowe, które z łatwością odtworzycie w swoim, nawet niewielkim studio. Nie będziemy tworzyć skomplikowanych, rozbudowanych ustawień, skupimy się na tym, co możemy wykreować z maksymalnie 2 lampami. Będziemy pracować z modelką, a każde z ustawień światła będziecie mogli przećwiczyć. 

Pokażę Wam, jak można zmienić charakter zdjęcia za pomocą światła, a nie otoczenia. Wystarczy biała ściana i trochę miejsca. 

_Y7A9115
oświetlenie studyjne

Światło Studyjne

Dla kogo?

Warsztaty ze światła studyjnego to szkolenie dla wszystkich, którzy chcieliby pracować w studio, ale wciąż boją się fotografować z błyskiem i nie wiedzą jak się do tego zabrać. 

Jeśli chcesz nauczyć się pracy z lampami, nabrać pewności w ich obsłudze i zrozumieć o co chodzi ze światłem studyjnym, te warsztaty są dla Ciebie. 

Jeśli w studio wybierasz zawsze bezpieczną opcję – oktę z dyfuzorem ustawioną pod kątem 45 stopni do modelki, a każda próba eksperymentowania ze światłem tylko Cię zniechęca – te warsztaty są dla Ciebie. 

Jeśli chcesz rozwinąć swoje umiejętności i portfolio o ciekawe i różnorodne kadry – te warsztaty są również dla Ciebie. 

 

 

Nauczę Was jak robić dokładnie takie zdjęcia

Prezentowane zdjęcia powstały na potrzeby warsztatów. Będziemy pracować z tą samą modelką – Dagmarą i odtworzymy te same schematy oświetleniowe. Dowiesz się jak poprawnie ustawić lampy, żeby uzyskać takie efekty.  Po warsztatach otrzymacie plik z omówionymi setupami, żebyście mogli z powodzeniem wykorzystać je w przyszłości. 

tutenhoman2-3

Tutenhoman

od kogo będziesz się uczyć

Monika Homan

Monika Homan, prowadząca warsztaty, to doświadczona fotografka z ponad 10-letnim bagażem zawodowym. Jej pasja do fotografii wyraża się w doskonałych umiejętnościach artystycznych oraz wyczuciu detali, co zaowocowało publikacjami jej prac w renomowanych magazynach, takich jak POZA, HORIZONT, a nawet na łamach włoskiego portalu Vogue. Jej zdjęcia zostały docenione w prestiżowym ogólnoświatowym konkursie Hasselblad Masters.

Monika specjalizuje się w portrecie, fotografii wizerunkowej i modowej, co czyni ją ekspertką w zakresie tworzenia wyjątkowych i emocjonalnych obrazów. 

Na warsztatach nie tylko otrzymasz solidną dawkę wiedzy technicznej, ale również inspiruje do kreatywnego podejścia do fotografii. Monika jest nie tylko doskonałym nauczycielem, ale także mentorem, gotowym podzielić się swoimi doświadczeniami i tajnikami branży. Jej entuzjazm, połączony z profesjonalizmem, sprawia, że każdy uczestnik warsztatów może być pewien, że zdobędzie praktyczne umiejętności, które pozwolą mu rozwijać się w fascynującym świecie fotografii. 

cena warsztatów

500 zł / os

Minimalnie 4, maksymalnie 10 osób.

W cenie kawa, napoje i przekąski dla uczestników. 

Miejsce

Studio Dwa Kruki

Profesjonalnie wyposażone studio fotograficzne z dwoma aranżowanymi salami i otwartą przestrzenią studyjną. 
ul. Spółdzielcza 27 Jelenia Góra

Kiedy

05.08.2024

w godzinach od 14:00 do 19:00

 

Zapisz się

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Nazwa

gift

voucher

Warsztaty w prezencie

Jeśli ktoś z Twoich bliskich właśnie zaczyna przygodę z fotografią, nie możesz podarować mu nic lepszego niż mocny start i solidne fundamenty w świecie cyfrowego obrazu. Zamów voucher i obdaruj swoich bliskich wiedzą i doświadczeniem. 

black-gift-box-with-golden-ribbons