Biały Kruk

Aranżowana sala w jasnych barwach. Króluje tu biel i beż. Duże, półkoliste okna zapewniają bardzo dużą ilość dziennego światła. To przytulna, piękna przestrzeń idealna do subtelnych, jasnych kadrów. Znajdziesz tu kwitnące drzewko, łóżko, stary bujany fotel, wygodny, pluszowy uszak i białą stylową toaletkę. Jeśli szukasz miejsca na romantyczną sesję par, zdjęcia rodzinne, zmysłowe zdjęcia kobiece, czy jasne kadry do sesji wizerunkowej – Biały Kruk będzie idealnym wyborem. 

Czarny Kruk

To ciemna, stylowa przestrzeń. Znajdziesz tu granatowe akcenty, grafitowe ściany i podłogę oraz dodatki w kolorze złota. Dwa duże okna zapewniają dzienne światło, ale Czarny Kruk kocha być oświetlany lampą. Znajdziesz tu stylową kanapę obitą granatowym welurem, minimalistyczne biurko, klimatyczne krzesła i hokery. Żywe rośliny dodają wnętrzu stylu i ożywiają kadry. Okna zdobią zasłony, które pozwalają dodatkowo zaciemnić pomieszczenie. 

Studio

Czysta przestrzeń studyjna z białą i szarą ścianą  oraz tłami fotograficznymi w różnych kolorach. Minimum aranżacji, maksimum kreatywności. W naszym studio możesz korzystać z oświetlenia błyskowego, ciągłego lub światła dziennego. Półkoliste okna zapewniają fantastyczny daylight, a kiedy potrzebujesz większej kontroli nad możesz zasłonić zaciemniające rolety. Znajdziesz tu solidny statyw typu boom, a strop na wysokości 3 metrów pozwala na swobodne oświetlanie sceny. Dla modeli na pewno nie zabraknie siedzeń. Studio wyposażone jest w krzesła i hokery w różnych stylach i kolorach. Znajdziesz tu również duże lustro oraz biurko. W tej sali znajduje się również zaplecze kuchenne i sanitarne. Pamiętaj, że dostęp do niego mają również wynajmujący sale aranżowane. 

Studio Dwa Kruki

ul. Spółdzielcza 27
58-500 Jelenia Góra
II piętro

Kontakt

Social